Należę do:

Media

Potęga niuansu

"Ten elegancki, utrzymany w neutralnych barwach apartament zachwyca starannym doborem elementów wyposażenia, różniących się odcieniami i fakturami."

Zdwojona energia

Trzeba było połączyć dwa mieszkania, aby stworzyć wygodną przestrzeń dla pary dorosłych i czworga dzieci. Pani domu dostarczyła wnętrzom bogactwo barw. Nad ekspresją kolorystyczną czuwała architektka, która przede wszystkim nietypowy układ pomieszczeń zamieniła w spójną całość.

Pod kopułą nieba

"Mieszkanie na warszawskim Mokotowie kupiono i urządzono z myślą o komforcie oraz potrzebach przyszłych mieszkańców. Podniebna, bo usytuowana na ostatnim piętrze wysokiego budynku, oaza w środku miasta urzeka przestrzenią, widokami i przytulną, a zarazem elegancką aranżacją."

Zmiana na lepsze

"Nieodnawiany od lat dom Joanny i Maćka wymagał remontu i wymiany przestarzałego wyposażenia. Na początku miała to być tylko rearanżacja i odświeżenie ścian, ale skończyło się na totalnej metamorfozie. Dzięki współpracy z architektką domownicy odważyli się na gruntowne zmiany. Powstały wnętrza, w których rodzina wreszcie poczuła się dobrze."

Mapa i terytorium

"Chodziło o to, aby azyl Witka ewoluował razem z nim, był inspirującą przestrzenią. Rozwijającą, zachęcającą do poznawania świata. I przyjaznym miejscem, z którego mały wojażer może odważnie startować w życie."

Stół w centrum domu

”Połączenie stołu z wyspą lub półwyspem kuchennym to praktyczne rozwiązanie. Umożliwia m.in. szybki dostęp do szuflad z zastawą i sztućcami w zabudowie, pozwala zwiększyć powierzchnię blatu ( jako miejsce robocze lub do odstawiania naczyń).”

Śliczna higieniczna

"Łazienka zawsze pięknie uporządkowana? To możliwe, jeśli zadba się o strefę przechowywania. Radzimy, jak osiągnąć najlepsze efekty - od otwartych półek po aneks gospodarczy za składanymi drzwiami."

Zimowe sypialnie

"Podstawową funkcją oświetlenia sypialni jest stworzenie atmosfery sprzyjającej odpoczynkowi."

Prywatna przystań

"Apartament w Polsce miał być zupełnie inny, niż dom, w którym inwestorzy mieszkają na co dzień w Stanach Zjednoczonych. Klasyczny, ciężki, oparty na drewnie styl pragnęli zamienić na funkcjonalny, komfortowy, ale przede wszystkim nowoczesny klimat."

Bądź trendy

"Technologia daje nam dzisiaj niemal nieograniczone możliwości . To dzięki niej łazienka jest tak nowoczesna, a zarazem tak bliska naturze. Co więc wybrać, aby była modna?"

Modna łazienka

"Przy wyborze ceramiki łazienkowej kieruję się przede wszystkim preferencjami klientów, umiejętnie wplatając w projekty modę."

Uśmiech losu

”W pobliżu była rodzina, przyjaciele, szkoła córek. Karolinie i Michałowi żyłoby się w tym zakątku Warszawy bardzo dobrze, gdyby tylko mieszkanie jakimś cudem się powiększyło… I tak się stało.”

Klasyczne wnętrze według pracowni MGN

"Szlachetne materiały, proste formy mebli, stonowana kolorystyka – oto przepis na wnętrze, które nieprędko wyjdzie z mody i zawsze będzie wyglądało elegancko."

Skandynawskie mieszkanie: pastelowe kolory we wnętrzu

"Właścicielką skandynawskiego mieszkania jest młoda studentka. Kupione na rynku wtórnym przestrzeń była już wykończona. Niestety ani układ, ani styl mieszkania nie przypadły do gustu właścicielce..."

Dom w Julianowie

"Założeniem projektowym było stworzenie wnętrza o indywidualnym klimacie, z użyciem naturalnych materiałów i przy zastosowaniu jednolitych kolorów."

Szafki i schowki w łazience

"W łazience każda rzecz powinna mieć swoje miejsce. Przełoży się to bowiem nie tylko na wygodę korzystania z tego pomieszczenia, ale sprawi też wrażenie schludności oraz ładu we wnętrzu."

Nowe trendy w aranżacji łazienek

"Po zachwytach nad wzornictwem z lat 50. i 60. XX wieku z typową dla niego ornamentyką i feerią barw powróciła moda na znacznie spokojniejsze wnętrza, w których wyraźnie widać inspiracje naturą."

Mieszkanie na miarę

"Czteropokojowe mieszkanie na jednym z warszawskich osiedli, które Sylwia i Krzysztof zdecydowali się kupić, miało dużo zalet, ale też bardzo dużo wad."

Jak zaprojektować wygodną łazienkę

"Łazienka jest jednym z bardziej wymagających pomieszczeń w projekcie wnętrz, choć często z najmniejszą przestrzenią. Projektując łazienkę, należy wziąć pod uwagę wiele aspektów. Musi być bowiem nie tylko ładna, ale przede wszystkim wygodna i funkcjonalna."