Media

Zimowe sypialnie

"Podstawową funkcją oświetlenia sypialni jest stworzenie atmosfery sprzyjającej odpoczynkowi."

Prywatna przystań

"Apartament w Polsce miał być zupełnie inny, niż dom, w którym inwestorzy mieszkają na co dzień w Stanach Zjednoczonych. Klasyczny, ciężki, oparty na drewnie styl pragnęli zamienić na funkcjonalny, komfortowy, ale przede wszystkim nowoczesny klimat."

Modna łazienka

"Przy wyborze ceramiki łazienkowej kieruję się przede wszystkim preferencjami klientów, umiejętnie wplatając w projekty modę."

Uśmiech losu

”W pobliżu była rodzina, przyjaciele, szkoła córek. Karolinie i Michałowi żyłoby się w tym zakątku Warszawy bardzo dobrze, gdyby tylko mieszkanie jakimś cudem się powiększyło… I tak się stało.”

Wnętrze w skandynawskim stylu

"Początkowe założenia obejmowały projekt jednej łazienki i rearanżację wnętrza salonu bardziej poprzez wymianą mebli i dodatków."

Prysznic bez brodzika: wady i zalety

"Piękne, nowoczesne aranżacje łazienek mają jeden wspólny mianownik: lekkość i przestronność. Skąd takie wrażenie? Bardzo często chodzi o brak brodzika."

Klasyczne wnętrze według pracowni MGN

"Szlachetne materiały, proste formy mebli, stonowana kolorystyka – oto przepis na wnętrze, które nieprędko wyjdzie z mody i zawsze będzie wyglądało elegancko."

Skandynawskie mieszkanie: pastelowe kolory we wnętrzu

"Właścicielką skandynawskiego mieszkania jest młoda studentka. Kupione na rynku wtórnym przestrzeń była już wykończona. Niestety ani układ, ani styl mieszkania nie przypadły do gustu właścicielce..."

Wnętrze w stylu minimalistycznym

"Nowy dom o powierzchni 223 m2, powstał w pięknej zalesionej okolicy Zalewu Zegrzyńskiego pod Warszawą."

Dom w Julianowie

"Założeniem projektowym było stworzenie wnętrza o indywidualnym klimacie, z użyciem naturalnych materiałów i przy zastosowaniu jednolitych kolorów."

Skandynawski klimat: mieszkanie urządzone w stylu skandynawskim

"Właścicielami domu o powierzchni ok. 155m² pod Warszawą jest małżeństwo. Z domu właścicieli niedawno wyprowadziła się już dorosła córka i dlatego postanowili przeprowadzić drobną rearanżację."

Przytulne wnętrza w klasycznym wydaniu

"Szlachetne materiały, proste formy mebli, stonowana kolorystyka - oto przepis na wnętrze, które nieprędko wyjdzie z mody i zawsze będzie wyglądało elegancko."

Przytulne mieszkanie dla dwojga. Zobacz projekt

"Szlachetne materiały, proste formy mebli, stonowana kolorystyka – oto przepis na wnętrze, zawsze będzie wyglądało elegancko."

Projekt wnętrza: Małgorzata Górska-Niwińska/MGN Pracownia Architektonicznat

"Drewno i kamień Szlachetne materiały, proste formy mebli, stonowana kolorystyka – oto przepis na wnętrze, które nieprędko wyjdzie z mody i zawsze będzie wyglądało elegancko."

Mieszkanie na miarę

"Czteropokojowe mieszkanie na jednym z warszawskich osiedli, które Sylwia i Krzysztof zdecydowali się kupić, miało dużo zalet, ale też bardzo dużo wad."

Jak zaprojektować wygodną łazienkę

"Łazienka jest jednym z bardziej wymagających pomieszczeń w projekcie wnętrz, choć często z najmniejszą przestrzenią. Projektując łazienkę, należy wziąć pod uwagę wiele aspektów. Musi być bowiem nie tylko ładna, ale przede wszystkim wygodna i funkcjonalna."