Należę do:

Media

Mapa i terytorium

"Chodziło o to, aby azyl Witka ewoluował razem z nim, był inspirującą przestrzenią. Rozwijającą, zachęcającą do poznawania świata. I przyjaznym miejscem, z którego mały wojażer może odważnie startować w życie."

Stół w centrum domu

”Połączenie stołu z wyspą lub półwyspem kuchennym to praktyczne rozwiązanie. Umożliwia m.in. szybki dostęp do szuflad z zastawą i sztućcami w zabudowie, pozwala zwiększyć powierzchnię blatu ( jako miejsce robocze lub do odstawiania naczyń).”

Śliczna higieniczna

"Łazienka zawsze pięknie uporządkowana? To możliwe, jeśli zadba się o strefę przechowywania. Radzimy, jak osiągnąć najlepsze efekty - od otwartych półek po aneks gospodarczy za składanymi drzwiami."

Zimowe sypialnie

"Podstawową funkcją oświetlenia sypialni jest stworzenie atmosfery sprzyjającej odpoczynkowi."

Prywatna przystań

"Apartament w Polsce miał być zupełnie inny, niż dom, w którym inwestorzy mieszkają na co dzień w Stanach Zjednoczonych. Klasyczny, ciężki, oparty na drewnie styl pragnęli zamienić na funkcjonalny, komfortowy, ale przede wszystkim nowoczesny klimat."

Bądź trendy

"Technologia daje nam dzisiaj niemal nieograniczone możliwości . To dzięki niej łazienka jest tak nowoczesna, a zarazem tak bliska naturze. Co więc wybrać, aby była modna?"

Modna łazienka

"Przy wyborze ceramiki łazienkowej kieruję się przede wszystkim preferencjami klientów, umiejętnie wplatając w projekty modę."

Uśmiech losu

”W pobliżu była rodzina, przyjaciele, szkoła córek. Karolinie i Michałowi żyłoby się w tym zakątku Warszawy bardzo dobrze, gdyby tylko mieszkanie jakimś cudem się powiększyło… I tak się stało.”

Wnętrze w skandynawskim stylu

"Początkowe założenia obejmowały projekt jednej łazienki i rearanżację wnętrza salonu bardziej poprzez wymianą mebli i dodatków."

Prysznic bez brodzika: wady i zalety

"Piękne, nowoczesne aranżacje łazienek mają jeden wspólny mianownik: lekkość i przestronność. Skąd takie wrażenie? Bardzo często chodzi o brak brodzika."

Klasyczne wnętrze według pracowni MGN

"Szlachetne materiały, proste formy mebli, stonowana kolorystyka – oto przepis na wnętrze, które nieprędko wyjdzie z mody i zawsze będzie wyglądało elegancko."

Skandynawskie mieszkanie: pastelowe kolory we wnętrzu

"Właścicielką skandynawskiego mieszkania jest młoda studentka. Kupione na rynku wtórnym przestrzeń była już wykończona. Niestety ani układ, ani styl mieszkania nie przypadły do gustu właścicielce..."

Wnętrze w stylu minimalistycznym

"Nowy dom o powierzchni 223 m2, powstał w pięknej zalesionej okolicy Zalewu Zegrzyńskiego pod Warszawą."

Dom w Julianowie

"Założeniem projektowym było stworzenie wnętrza o indywidualnym klimacie, z użyciem naturalnych materiałów i przy zastosowaniu jednolitych kolorów."

Skandynawski klimat: mieszkanie urządzone w stylu skandynawskim

"Właścicielami domu o powierzchni ok. 155m² pod Warszawą jest małżeństwo. Z domu właścicieli niedawno wyprowadziła się już dorosła córka i dlatego postanowili przeprowadzić drobną rearanżację."

Przytulne wnętrza w klasycznym wydaniu

"Szlachetne materiały, proste formy mebli, stonowana kolorystyka - oto przepis na wnętrze, które nieprędko wyjdzie z mody i zawsze będzie wyglądało elegancko."

Przytulne mieszkanie dla dwojga. Zobacz projekt

"Szlachetne materiały, proste formy mebli, stonowana kolorystyka – oto przepis na wnętrze, zawsze będzie wyglądało elegancko."

Projekt wnętrza: Małgorzata Górska-Niwińska/MGN Pracownia Architektonicznat

"Drewno i kamień Szlachetne materiały, proste formy mebli, stonowana kolorystyka – oto przepis na wnętrze, które nieprędko wyjdzie z mody i zawsze będzie wyglądało elegancko."

Szafki i schowki w łazience

"W łazience każda rzecz powinna mieć swoje miejsce. Przełoży się to bowiem nie tylko na wygodę korzystania z tego pomieszczenia, ale sprawi też wrażenie schludności oraz ładu we wnętrzu."

Nowe trendy w aranżacji łazienek

"Po zachwytach nad wzornictwem z lat 50. i 60. XX wieku z typową dla niego ornamentyką i feerią barw powróciła moda na znacznie spokojniejsze wnętrza, w których wyraźnie widać inspiracje naturą."

Mieszkanie na miarę

"Czteropokojowe mieszkanie na jednym z warszawskich osiedli, które Sylwia i Krzysztof zdecydowali się kupić, miało dużo zalet, ale też bardzo dużo wad."

Jak zaprojektować wygodną łazienkę

"Łazienka jest jednym z bardziej wymagających pomieszczeń w projekcie wnętrz, choć często z najmniejszą przestrzenią. Projektując łazienkę, należy wziąć pod uwagę wiele aspektów. Musi być bowiem nie tylko ładna, ale przede wszystkim wygodna i funkcjonalna."