Media

Wnętrze w skandynawskim stylu

"Początkowe założenia obejmowały projekt jednej łazienki i rearanżację wnętrza salonu bardziej poprzez wymianą mebli i dodatków."

Prysznic bez brodzika: wady i zalety

"Piękne, nowoczesne aranżacje łazienek mają jeden wspólny mianownik: lekkość i przestronność. Skąd takie wrażenie? Bardzo często chodzi o brak brodzika."

Klasyczne wnętrze według pracowni MGN

"Szlachetne materiały, proste formy mebli, stonowana kolorystyka – oto przepis na wnętrze, które nieprędko wyjdzie z mody i zawsze będzie wyglądało elegancko."

Skandynawskie mieszkanie: pastelowe kolory we wnętrzu

"Właścicielką skandynawskiego mieszkania jest młoda studentka. Kupione na rynku wtórnym przestrzeń była już wykończona. Niestety ani układ, ani styl mieszkania nie przypadły do gustu właścicielce..."

Wnętrze w stylu minimalistycznym

"Nowy dom o powierzchni 223 m2, powstał w pięknej zalesionej okolicy Zalewu Zegrzyńskiego pod Warszawą."

Dom w Julianowie

"Założeniem projektowym było stworzenie wnętrza o indywidualnym klimacie, z użyciem naturalnych materiałów i przy zastosowaniu jednolitych kolorów."

Skandynawski klimat: mieszkanie urządzone w stylu skandynawskim

"Właścicielami domu o powierzchni ok. 155m² pod Warszawą jest małżeństwo. Z domu właścicieli niedawno wyprowadziła się już dorosła córka i dlatego postanowili przeprowadzić drobną rearanżację."

Przytulne wnętrza w klasycznym wydaniu

"Szlachetne materiały, proste formy mebli, stonowana kolorystyka - oto przepis na wnętrze, które nieprędko wyjdzie z mody i zawsze będzie wyglądało elegancko."

Przytulne mieszkanie dla dwojga. Zobacz projekt

"Szlachetne materiały, proste formy mebli, stonowana kolorystyka – oto przepis na wnętrze, zawsze będzie wyglądało elegancko."

Projekt wnętrza: Małgorzata Górska-Niwińska/MGN Pracownia Architektonicznat

"Drewno i kamień Szlachetne materiały, proste formy mebli, stonowana kolorystyka – oto przepis na wnętrze, które nieprędko wyjdzie z mody i zawsze będzie wyglądało elegancko."